CoalCamp – Musisz tam być!

CoalCamp to obóz sportowy skierowany do wszystkich zawodników lacrosse: dziewcząt, kobiet, chłopców i mężczyzn Organizujemy to wydarzenie, by wprowadzić rozwój naszej dyscypliny na zupełnie inny poziom. Lacrosse przez cztery dni, będzie niepodzielnie królować na boiskach treningowych Stadionu Śląskiego. Dwie sesje treningowe dziennie, wspólne oglądanie i analiza materiałów wideo, wstępny kurs sędziowski, gry terenowe i wiele innych atrakcji. Wszystko to pod okiem profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry trenerskiej w przepięknym otoczeniu Parku Śląskiego. CoalCamp to nasza propozycja na wspaniały początek wakacji w aktywnym wydaniu.

SHU_gM5zp0

CoalCamp. Najważniejsze informacje

 • Data: 29 czerwca- 2 lipca (cztery dni na miejscu)
 • Obóz przeznaczony dla wszystkich uprawiających lacrosse
 • Lokalizacja: boiska treningowe Stadionu Śląskiego

Lokalizacja

Coal Camp odbędzie się w Chorzowie na boiskach treningowych Stadionu Śląskiego. Obiekt posiada pełne zaplecze szatniowo-sanitarne oraz pełnowymiarowe boisko piłkarskie o sztucznej nawierzchni. Słynny „Kocioł Czarownic” znajduje się na terenie Parku Śląskiego. Piękna i zielona okolica pozwoli uciec od wielkomiejskiego zgiełku.

Zakwaterowanie

Dla uczestników zorganizowaliśmy nocleg w Hotelu Skaut położonym raptem minutę drogi pieszo od Stadionu Śląskiego. Nasi podopieczni zostaną ulokowani w pokojach 4, 5 i 6-cio osobowych. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor i podstawowe meble codziennego użytku. Słowem posiada zadowalający standard.

Lacrosse

Dla każdego z uczestników naszego obozu przewidziane są 4,5 godziny treningu lacrosse dziennie, w niewielkich 8-10 osobowych grupach (jeden trening przed południem, drugi po południu). Przemyślany system treningowy połączony z analizą materiałów wideo, profesjonalny dobór sprzętu i metod nauczania gwarantują szybsze postępy w grze.

Sport i rekreacja oraz program rozrywkowy

Oprócz treningów lacrosse nasi podopieczni uczestniczyć będą w zajęciach sportoworekreacyjnych. Po aktywnie spędzonym dniu obozowicze wezmą udział w grach integracyjnych, zabawach terenowych, zorganizowane zostaną turniej tenisa stołowego czy wizyta w pobliskim planetarium. Chętni będą mieli szansę spróbować swoich sił na strzelnicy.

Kadra trenerska

 • Hill Cardwell – pochodzący z Texasu Amerykanin, jeden z asystentów Trenera reprezentacji Polski w lacrosse. Doświadczony trener młodzieży, chłopców, jak i dziewcząt. Po przeprowadzce do Niemiec odnosił wiele sukcesów z prowadzonymi przez siebie drużynami. Serdeczny, uśmiechnięty i zawsze wygadany wielkolud.
 • Błażej Rokicki – jeden z najbardziej doświadczonych trenerów w Polsce. Wielokrotny medalista Polskiej Ligi Lacrosse jako grający trener Kosynierów Wrocław. Prowadził przez jeden sezon drużyny z Krakowa i Katowic. Od trzech lat asystent Trenera reprezentacji Polski w lacrosse. Jeden z trenerów Akademii LaxSkills.
 • Christian Dzwilewski – Amerykanin o polskich korzeniach. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w 2010 i 2014 roku, a także na Mistrzostwach Europy w 2016, na których został wybrany czwartym bramkarzem turnieju. Swoje umiejętności doskonalił na uczelniach Providence (D I) i Limestone (D III).
 • Jan Rydzak – wielokrotnie uznawany najbardziej wartościowym zawodnikiem PLL. Od samego początku swojej kariery związany z Kosynierami Wrocław, których jako grający trener doprowadził do dwóch tytułów Mistrza Polski. Od 2016 roku Trener Kosynierek Wrocław. Pierwszy Trener młodzieżowej reprezentacji Polski, Kapitan Polaków na Mistrzostwach Świata w Denver i na Mistrzostwach Europy w Budapeszcie oraz jeden z kapitanów reprezentacji w boxlacrosse. Wzór, słowem CoachJ z LaxSkills.
 • Daniel Smaza – według wielu najlepszy obrońca w Polsce. Reprezentant kraju na Mistrzostwach w Denver i w Budapeszcie. Reprezentant Polski w boxlacrosse gdzie gra jako… atakujący. W 2016 roku Zastąpił na stanowisku trenera Kosynierów Jana Rydzaka. Jeden z trenerów młodzieżowej reprezentacji Polski i kolejny z klanu LaxSkills, CoachD.

Opieka

Niezmiernie istotną dla nas kwestią jest bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Nad bezpieczeństwem uczestników CoalCamp czuwać będzie doświadczona i profesjonalna kadra trenerska. W myśl zasady 8:1, na jednego instruktora przypada maksymalnie ośmiu podopiecznych, co gwarantuje najlepszą opiekę oraz bezpieczeństwo bez względu na to, jak liczna jest grupa uczestników.

Cena 389pln/ czterodniowy obóz obejmuje:

Zakwaterowanie (3 noclegi-35pln każdy), wyżywienie 3x dziennie (śniadanie w formie bufetu, przekąska w postaci batoników proteinowych i owoców w przerwie między treningami oraz obiadokolacja – 45pln), 18 godzin zajęć z lacrosse, realizację programu sportowo-rekreacyjnego oraz rozrywkowego, udział w turnieju 6-cio osobowego lacrosse, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW. Istnieje możliwość rezygnacji z zakwaterowania i wyżywienia.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

 • email: laxskillspl@gmail.com
 • Błażej Rokicki +48 509 306 195
 • Jan Rydzak +48 693 400 315
 • Daniel Smaza +48 730 818 228

929ad92fecf4e2f7e2d79f34ca888d701292913484

Wersja PDF oferty znajduje się TUTAJ.

Źródło: Materiały prasowe