Powraca Liga Typerów PLL i PLLK!

Panie i Panowie! Ladies and gentleman! Meine Damen Und Herren! Madame et Monsieur! To jest ten moment, kiedy z ogromną przyjemnością możemy ogłosić dwie, jakże wspaniałe dla nas (i dla was) wiadomości – po pierwsze, powraca nasza Liga Typerów, po drugie oficjalnie rozpoczynamy współpracę z firmą Exize!

Liga Typerów

Dokładnie rok temu wprowadziliśmy do polskiego środowiska lacrosse’a naszą nowinkę techniczną, pozwalając wam na zabawę w bukmacherów i obstawianie wyników Polskiej Ligi Lacrosse i Polskiej Ligi Lacrosse Kobiet. Teraz wracamy do was z naszą Ligą Typerów, jednak jej druga odsłona jest o wiele lepsza niż debiutancka edycja.

Zabawa startuje 7.09.2016 roku i potrwa do weekendu mistrzów (czyli prawdopodobnie do połowy czerwca). Udział może wziąć każdy, rejestrując się po TYM linkiem lub jeśli posiadacie wcześniej założone konto, wystarczy się zalogować pod TYM linkiem i następnie przejść do zakładki TYPER – to właśnie tam będziecie mogli wpisywać swoje propozycje wyników przed każdym meczem.

Jak zwykle, możliwość obstawiania wyników macie do pół godziny przed pierwszym gwizdkiem meczu. Opcję typowania postaramy się udostępniać wam na około tydzień przed danym spotkaniem. Najpóźniej 24h po pojedynku, będziemy wprowadzać także wyniki, abyście mogli porównać swoje typy z rezultatami.

Jak punktujemy? To bardzo proste, trafiony dokładny wynik to 10 punktów, trafiony zwycięzca spotkania to 5 punktów.  UWAGA: Trafienie zwycięzcy i dokładnego wyniku nie daje wam 15 punktów, ale 10!

Po zakończeniu rundy jesiennej, wybieramy zwycięzcę, podobnie robimy po rundzie wiosennej, a także po zakończeniu sezonu – szczegóły znajdziecie poniżej. Oczywiście, obstawiać możecie mecze Polskiej Ligi Lacrosse oraz Polskiej Ligi Lacrosse Kobiet (wszystko będzie pojawiało się na stronie w miarę startu rozgrywek). Są spore szanse, iż będzie także możliwość typowania wyników najbliższych mistrzostw świata kobiet, ale o tym innym razem…

Exize oficjalnym partnerem ZK

Od dnia 7.09.2016 roku oficjalnie rozpoczynamy także współpracę z firmą Exize, która automatycznie zostaje naszym partnerem i sponsorem nagród podczas Ligi Typerów. Już wkrótce na naszej stronie pojawi się wspaniały baner, który po kliknięciu przenosić was będzie do sklepu wrocławskiej firmy. Co więcej?

Przed każdym spotkaniem PLL i PLLK możecie spodziewać się specjalnych plansz zapowiadających mecze, a także zapowiedzi tych pojedynków, jednak to już sami ocenicie w najbliższych dniach. Dodatkowo, Exize będzie z nami przy każdych większych wydarzeniach, więc możecie liczyć na mnóstwo konkursów, zajefajnych akcji i wszechobecnego, pozytywnego buum!

Nagrody

Runda jesienna:
1 miejsce – shooter Polskiej Reprezentacji Lacrosse (męska lub żeńska wersja)
2 miejsce – bidon Polskiej Reprezentacji Lacrosse
3 miejsce – skarpetki Polskiej Reprezentacji Lacrosse

Runda wiosenna (bez uwzględnienia rundy jesiennej):
1 miejsce – shooter Polskiej Reprezentacji Lacrosse (męska lub żeńska wersja)
2 miejsce – bidon Polskiej Reprezentacji Lacrosse
3 miejsce – skarpetki Polskiej Reprezentacji Lacrosse

Końcowy triumf:
1 miejsce – bluza Polskiej Reprezentacji Lacrosse (męska lub żeńska wersja)

Specjalna Nagroda Exize:
Dla pierwszej osoby, która wytypuje 3 dokładne wyniki – dowolna koszulka z oferty Exize

Specjalna nagroda ZakrzywionyKij:
Dla osoby, która w jednej kolejce zgarnie największą liczbę punktów – dowolna koszulka z oferty Exize

Źródło: ZakrzywionyKij.pl // Exize
Photo by Exize