10 powodów, dlaczego kobiety kochają graczy lacrosse’a

Artykuł ten jest adresowany dla wszystkich kobiet na całym świecie (a na pewno w Polsce). Zawodnik lacrosse posiada wiele zalet, co jak przypuszczamy, czasami było puszczane mimo uszu. Dlatego też przygotowaliśmy zestawienie 10 powodów, dlaczego kobiety kochają graczy lacrosse’a.

1. Język

To jest całkiem proste. Jeśli ktoś nie grający w lacrosse’a słucha dwóch graczy rozmawiających między sobą na temat meczu to nie zrozumie ani słowa. Tyczy się to także wszystkich okrzyków podczas gry. Dlaczego miałoby to być atrakcyjne dla kobiet? Cóż, to jest tak samo jak z obcym językiem lub akcentem. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy rozmawiają w obcym języku lub z innym akcentem.

2. Osobowość

To jest jeden z najważniejszych powodów spośród naszej dziesiątki, dla których kobiety kochają graczy lacrosse’a. Możemy zagwarantować, że zawodnicy lacrosse’a posiadają najlepszą osobowość wśród wszystkich sportowców. Oczywiście istnieje kilka wyjątków, ale gdzie ich nie ma? Większość graczy nie jest ani arogancka ani niegrzeczna. Są zawsze w pozytywnym nastroju, zawsze możesz na nich liczyć, a do tego są pewni siebie oraz zawsze będą cię wspierać.

3. Przemoc

Jeśli nigdy wcześniej nie widziałaś/eś meczu lacrosse’a, możesz się przestraszyć poziomem  brutalności jaki panuje na boisku. Ten sport jest absolutnie fascynujący. To co się dzieje podczas gry wydaje się być szorstkie, ale później zawodnicy wstają i grają dalej. Jest to niewielka część pożądanego efektu bycia „złym chłopcem”.

4. Styl

Żadna inna dyscyplina nie może powiedzieć, że ma równie unikatowy styl jak lacrosse. Każdy piłkarz ma na sobie mniej więcej to samo – strój meczowy (zazwyczaj nudny!) i korki. W przypadku graczy lacrosse’a, to jest dopiero wyzwanie. Mamy tutaj pastelowe spodenki, koszulki w grochy, odblaskowe ochraniacze, kolorowe kaski, fantazyjnie oklejone kije itd.

5. Życzliwość

Na trzecim miejscu spośród naszych dziesięciu powodów, dla których  kobiety kochają graczy lacrosse nadmieniliśmy, że rzeczywiście podczas gry jest dużo przemocy. Ale niezależnie od tego jak twardo mężczyźni grają, niezależnie jak silnie uderzają innych zawodników albo robią im cokolwiek innego, to poza boiskiem są oni całkiem inni. Wszyscy gracze czują się jak jedna wielka rodzina bez względu na przynależność klubową. Ponadto granie w lacrosse’a nie jest jedyny powodem pojawiania się na turniejach. Już same powroty z nich są wystarczającym powodem, żeby na nie pojechać. Złotą reguła wśród zawodników lacrosse’a jest: „Każdy wspiera każdego niezależnie od tego skąd pochodzi lub jak trudne może to być do uczynienia”. Niejeden taki powrót wychował nowe drużyny. Jeśli to nie zaimponuje dziewczynom, to ja już sami nie wiemy.

6.Stroje

Nie ma innego sportu, który osiągnął tak niezwykłe, unikalne oraz zabawne koszulki jak lacrosse. Byliśmy zaskoczeni tym faktem podczas wizyty na swoich pierwszym turnieju. W naszej opinii najśmieszniejszy strój jakikolwiek widzieliśmy podczas wydarzenia lacrosse’owego to wzory w Sponge Boba Kanciastoportego oraz jednorożce. Według nas świadczy to o sporej kreatywności i humorze. Co pociąga bardziej kobiety niż humor i kreatywność?

7. Ciało

Nie powinniśmy chyba o tym wspominać, ale kiedy tworzysz taką listę, wymieniając wszystkie korzyści i zalety, musi się to na niej znaleźć. Gracze lacrosse’a mają świetnie zbudowane ciała, co podyktowane jest ciężkimi treningami każdego tygodnia. Jest to konieczne, kiedy chce się zostać świetnym zawodnikiem. Jeśli nas nie wierzysz, wybierz się na jakiś turniej lacrosse’a letnią porą, a zobaczysz o czym mówimy ;)

8. Szacunek

To jeden z najważniejszych powodów, dlaczego kobiety kochają zawodników lacrosse’a – zawsze traktują oni swoje dziewczyny, żony i matki z szacunkiem. Nie ma tutaj miejsca dla kozaków, którzy chcą się popisać przed kolegami i gardzą kobietami. Gracze laxa traktują wszystkie kobiety z szacunkiem i przyzwoitością, gdyż tak po prostu powinno być.

9. Pozytywne myślenie

Nie ma takiej rzeczy, która byłaby w stanie załamać gracza lacrosse’a. Zawsze pamiętają o pozytywnych rzeczach, starając się wykorzystać każdy dzień na maksimum. Jeśli masz zły dzień, zdecydowanie potrzebujesz jednego z nas obok siebie, żeby poprawił ci humor.

10. Dodatkowe korzyści

Na koniec, warto wspomnieć o kilku innych zaletach, jakie posiada każdy zawodnik lacrosse’a:

  • Mają świetną kontrolę kija
  • Zawsze trafiają do celu
  • Lubią grać nieczysto
  • Wytrzymałość, wytrzymałość, wytrzymałość
  • Zawsze noszą ochronę
  • Zawsze mogą podrzucić ci dobre ćwiczenie
  • Potrafią grać w każdych warunkach
  • Potrafią wytrzymać 80 minut
  • Znają kilka świetnych pozycji.

Źródło: CaptainLax
Photo by CaptainLax