Lider PLLK rekrutuje!

Jeśli zawsze marzyłaś o wyjściu z dziewczynami na boisko, chciałaś należeć do jakieś drużyny sportowej, ale nigdy nie znalazłaś się w odpowiednim miejscu i czasie, to zapraszamy na trening rekrutacyjny aktualnego lidera Polskiej Ligi Lacrosse Kobiet – tymi słowami zachęcają do wstąpienia w ich szeregi zawodniczki Poznań Hussars Ladies.

Najbliższy trening, który będzie pierwszym krokiem do wstąpienia do zespołu wicemistrza Polski odbędzie się w poniedziałek 27 marca o godzinie 18.30 w sali gimnastycznej LO XIV na osiedlu Piastowskim 106 w Poznaniu.

Co potrzeba, żeby rozpocząć swoją przygodę?
Umiejętności: brak – Poznań Hussars Ladies nauczą cię grać od podstaw.
Sprzęt: zostanie zapewniony przez organizatora.
Strój: sportowy + obuwie sportowe.

Niewiele, prawda?

Nie zapomnij wypełnić ankiety, która pozwoli Poznaniankom przygotować dla Ciebie sprzęt na trening.

Jeśli poniedziałkowa data ci nie pasuje to jeszcze nic straconego! Kolejny trening odbędzie się 29 marca (środa) godzina 20:30 – Ośrodek Przywodny Rataje na osiedlu Piastowskim 106a. Więcej informacji zdobędziecie w wydarzeniu drużyny, które znajdziecie TUTAJ.

Drużyna lacrosse Poznań Hussars Ladies zaprasza wszystkie dziewczyny do gry! Nie czekaj, wypróbuj swoich sił w tym sporcie!

– Poznań Hussars Ladies jest naprawdę fajną i zgraną drużyną, która stawia sobie konkretne cele. Jednym z nich jest rozwój lacrosse w Polsce, dlatego po raz kolejny prowadzimy rekrutację do naszej drużyny. Wszystkich, których odstrasza słowo”rekrutacja”, uspokajam, że to po prostu pierwszy wspólny trening i to nie my sprawdzimy Was, tylko Wy sprawdźcie czy chcecie z nami grać. Jestem przekonana, że większość, zakocha się w lacrosse i zechce z nami zostać Nie stawiamy żadnych wymagań, liczy się chęć do uprawiania sportu, reszty nauczymy, sprzęt zapewnimy. Ja jestem jednym z rekrutacyjnych zbiorów i powiem szczerze, ze swojego doświadczenia, że od samego początku czułam, że znalazłam swoje miejsce. Dziewczyny z drużyny są przesympatyczne i to również ma duży wpływ na to, że zostałam. A co do samego lacrosse’a to naprawdę wciąga. Emocje, które towarzyszą tej dyscyplinie – treningom, obozom, meczom są silnie uzależniające Jeszcze raz zapraszam wszystkie dziewczyny i te młodsze i te troszkę starsze! Zagrajmy razem w lacrosse! – komentuje zawodniczka Hussars Ladies, Anna Walas

Źródło: Poznań Hussars Ladies
Photo by Poznań Hussars Ladies