Zapowiedź: Finał Major League Lacrosse 2015

Nazywana najlepszą ligą świata, Major League Lacrosse wchodzi w ostatnią fazę mistrzostw. Na placu boju pozostały już tylko dwie drużyny, która zmierzą się w wielkim finale. Początek zmagań o 19.00, 8 sierpnia (1.00 z 8 na 9 sierpnia czasu polskiego).

W tegorocznym finale zmierzą się drużyny New York Lizards oraz Rochester Ratlers. Podczas gdy w ekipie Ratlersów liczą na zespołowość oraz przebłyski takich zawodników jak Dave Lawson, John Galloway oraz Kevin Rice, zespół z Nowego Jorku wszystkie nadzieje pokłada w największej gwieździe Lizards, Paulu Rabilu.

Dla Ratlers będzie to trzeci finał MLL, gdzie każdy w drużynie liczyć będzie na rewanż za ubiegłoroczny pojedynek z Denver Outlaws, który po zaciętej walce zakończył się wygraną Outlaws 12:11. W 2008 roku, zawodnicy z Rocherster sięgnęli po mistrzostwo, jednak był to ich jedyny triumf w rozgrywkach.

Zespół z Nowego Jorku w finale MLL zagra po raz pierwszy, lecz nie można stawiać go w pozycji przegranego już na starcie. Podczas całych rozgrywek, a także półfinałowego starcia z Boston Cannons pokazali, że są mocną drużyną.

Czy tytuł pierwszy raz trafi do zespołu z Nowego Jorku, czy też może Ratlersi zdobędę swój drugi puchar? Wszystkiego dowiemy się już niebawem. Zachęcamy do poszukania linków do transmisji online w sieci, gdyż takiego widowiska nie można przegapić!